Dlouholetá tradice

Společnost SPX-CAR Group a.s působí v oblasti prodeje / servisu osobních vozů již téměř 20 let. Od roku 2002 se stala autorizovaným dealerstvím značky Volvo ve Zlínském kraji. Jednalo se o proces, jímž došlo k naplnění našeho dlouhodobého přání zastupovat tuto severskou značku, která svojí image a filosofií koresponduje s našimi vlastními životními hodnotami.

Individuální přístup

SPX-CAR Group a.s je jednou z mála tzv. singlebrandů – výhradním zástupcem jediné značky. Jediným důvodem této skutečnosti je přesvědčení, že naším závazkem vůči zákazníkům, ale i značce samotné, je soustředit celou energii pracovníků a zejména vedení firmy pouze pro Volvo. Toto cílené směřování naší činnosti má jasně prokazatelný a pozitivní vliv na úroveň našich služeb. 

Severský design a komfort ve Zlíně

V SPX-CAR Group a.s jsme hrdí na to, že Vám (jako jedni z prvních v ČR) můžeme tento jedinečný dotek severské filozofie a designu představit při návštěvě našeho certifikovaného prodejního areálu, který za tímto účelem prošel rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje nejnovější standardy a kritéria značky. 

Co pro nás znamená zákazník?

SPX-CAR Group a.s v mnohém sdílí  s Volvem hlavní nosné hodnoty v přístupu k zákazníkovi a okolnímu světu. Naší snahou je otevřený a upřímný vztah se zákazníkem. Klademe velký důraz na vytváření a udržení pozitivní a rodinné atmosféry v našem pracovním kolektivu a přenos této atmosféry do komunikace a přístupu k našim klientům.

Close

Jakub Lutner
Operativní leasing123

Rychlý kontakt

Jakub Lutner
Operativní leasing

SPX-CAR GROUP a.s.
autorizovaný partner Volvo Car
Tř. T. Bati 410
763 02 Zlín-Louky

Po-Pá: 8.30-17.30
So: 9.00-12.00

Tel: +420 777 909 014
E-mail: operativni-leasing@spx-car.cz

Místo předání Zlín

SPX-CAR GROUP a.s.
autorizovaný partner Volvo Car
Tř. T. Bati 410
763 02 Zlín-Louky

Místo předání Praha Vestec

SPX-CAR
Vídeňská 84
252 50 Vestec u Prahy

OPERATIVNÍ LEASING NA VOZY VOLVO

SPX-CAR GROUP a.s. © 2018