Nejširší nabídka modelů v historii Volva

Přesvědčte se sami! Naše současná nabídka zahrnuje 9 modelů s nejoblíbenější modelovou řadou XC.

  • Volvo XC40 - Evropský vůz roku - pořídíte již za 525 000 Kč bez DPH nebo na operativní leasing už od 7499 Kč bez DPH za měsíc
  • Volvo XC60 - pohodlný vůz pro každého, oceněný titulem Světový vůz roku
  • Volvo XC90 - exkluzivní SUV pro celou rodinu

Celkem 6 modelů z naší nabídky si u nás pořídíte také jako PLUG-IN HYBRIDY, Volvo XC40 dokonce nabízíme v PLNĚ ELEKTRICKÉ variantě!

Ať už vám vyhovuje spíše kompaktní městský vůz či robustní auto pro celou rodinu, u nás zaručeně najdete nového spolehlivého parťáka na cesty.
 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VŠECH MODELŮ

 

nejsirsi-nabidka-vozu-v-cr.jpg

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA SKLADOVÝCH a objednaných vozů v ČR

Malý výběr nebo dlouhé termíny dodání? To neznáme! Máme nejvíce vozů Volvo skladem či na cestě na autosalon v ČR. Na auto, které si u nás na webu vyberete, nebudete nikdy čekat dlouho, skladový vůz můžete mít doma už do 1 týdne.

 

PROHLÉDNOUT SKLADOVÉ A OBJEDNANÉ VOZY

skonto-az-22-procent.jpg

Speciální skonto až 22 % na vozy Volvo

Nabízíme širokou škálu různých slevových akcí. Při nabídce pro vás hledáme vždy nevýhodnější kombinaci vytvořenou individuálně pro každého klienta. Obraťte se na nás pro bližší informace.
edm2.jpg

Výhodný operativní leasing

Rozumíme vašim potřebám v nejisté době, připravili jsme pro vás nejširší nabídku operativního leasingu. Nabízíme variantu pronájmu skladového vozu již od 12 měsíců. Díky krátkodobému závazku se vám bude lépe plánovat, ale ani tak nepřijdete o možnost seznámit se s jedinečnými jízdními vlastnostmi vozů Volvo v každém ročním období. Skladové vozy na vás čekají ve Zlíně, pronájem sjednáme bezpečně online. Pokud v naší nabídce nenajdete vůz zcela vyhovující vašim představám, rádi ho pro vás dle vašich osobních specifikací objednáme do výroby a připravíme speciální nabídku operativní leasingu přímo pro vás.

Využijte jedinečnou nabídku v segmentu prémiových vozů od specialisty na operativní leasing – v SPX-CAR pro vás vybíráme pouze ty nejlepší možnosti krátkodobého financování na trhu.

 

NABÍDKA VOZŮ K PRONÁJMU OD 1 ROKU

 

odpisy-na-2-roky.jpg

Odpisy na 2 roky: zvýhodnění pro podnikatele UŽ JEN DO KONCE 2021

Plánujete letos nákup nového vozu Volvo pro své podnikání? Skvělý nápad! Ze svého zisku si totiž můžete mimořádně za prvních 12 měsíců odečíst až 60 % jeho celkové hodnoty. Ale pozor, aktuálně tyto podmínky PLATÍ JEN PRO VOZY POŘÍZENÉ DO KONCE ROKU 2021! Celková zvýhodněná doba odpisů nákladů na pořízení vozu je nyní 2 roky*, zbylou částku z kupní ceny tak využijete pro snížení daní ještě i za rok 2022. Vyberte si z naší nabídky vozů Volvo a užijte si svou luxusně výhodnou jízdu co nejdříve.

* Dle vašich preferencí si můžete zvolit i standardní dobu odpisů na 5 let.

Orientační úspora v průběhu prvních dvou let po nákupu vozu

Model Cena vozu Dvouletá úspora
Volvo XC90 1 500 000 Kč 170 000 Kč
Volvo XC60 1 100 000 Kč 120 000 Kč
Volvo XC40 800 000 Kč 90 000 Kč
individualni-program-financovani.jpg

Výhodné individuální programy financování od našich partnerů

Postaráme se o zajištění nejvýhodnější nabídky pro financování vašeho nového Volva. Při tvorbě těchto finančních programů spolupracujeme s našimi prověřenými partnery a nabídku doslova „ušijeme“ přímo vám na míru – od 0% úroků až po exkluzivní balíčky pro klienty bankovních korporací.
praha-dva-kontakty.jpg

Předávací a konzultační místo Praha-Vestec

Pro maximální komfort zákazníků z Čech jsme připravili nové místo pro předání vozu ve Vestci u Prahy. Prodejní služby SPX-CAR jsou tak nyní pohodlně dostupné pro celou Českou republiku.

ONLINE pohodlně i bezpečně

Své nové Volvo si u nás můžete pořídit i ONLINE! Pro váš maximální komfort jsme přizpůsobili nákupní proces každého nového vozu tak, abyste si ho mohli pohodlně vybrat i objednat z pohodlí domova – a to včetně dodání veškerých dokumentů a podkladů, které jsou pro nákup či zřízení operativního leasingu potřeba. V případě aktuálně zvýšených bezpečnostních rizik jsme tak připravení dodržovat maximálně efektivní postupy a umíme minimalizovat osobní kontakt mezi našimi kolegy a vámi, našimi zákazníky.